DELL T5820 W-2102 256GB SSD 2x8GB Masaüstü İş İstasyonu
97.454,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
95.505,80 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
T5820_W-2102
Havale
95.505,80 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
82.588,90 TL + KDV
| İşlemci Modeli | Intel Xeon W-2102 2.9GHz |
| Cache Bellek | 5.5MB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB PCIe NVMe Class 40 |
| Ram Kapasitesi | 16GB (2X8GB) 2666MHZ DDR4 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro For Workstation |
| Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
| Güç Kaynağı (Watt) | 950,0 |
| Ekran Kartı Chip Seti | Ekran Kartı Ayrıca Alınmalıdır |
| Optik Sürücü | Slim 8X DVD+/-RW |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | T5820-W-2102 |
Ürün Adı: DELL T5820 W-2102 256GB SSD 2x8GB Masaüstü İş İstasyonu
Ürün Kodu: T5820_W-2102
| EAN | : | T5820-W-2102 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Xeon W-2102 2.9GHz |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Ekran Kartı Ayrıca Alınmalıdır |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB PCIe NVMe Class 40 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro For Workstation |
| Kart Okuyucu | : | SD Kart Okuyucu |
| Optik Sürücü | : | Slim 8X DVD+/-RW |
| Cache Bellek | : | 5.5MB |
| Ram Kapasitesi | : | 16GB (2X8GB) 2666MHZ DDR4 |
| Güç Kaynağı (Watt) | : | 950,0 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!