KÜÇÜK EKRAN TERCİH EDENLER İÇİN UYGUNDUR.
(EKRAN 26 CM BOYUTUNDADIR.)
Çalışma Alanlarınızı Esnetin Eksiksiz Mobil Ofis Deneyimi Yaşayın
Mobil çalışan kullanıcılar için daha fazla esneklik sağlayan Ultrapad UP102C, IPS ekranı ve ultra parlaklığıyla çalışmalarınızda kolaylık sağlar. İster klavyeli ister dokunmatik olarak toplantı notları almak ya da seyahat ederken internette gezinmek için kolayca tablet yada pc olarak kullanın.
Notebook performansını, tablet işlevselliği ile birleştiren Ultrapad UP201C işlerinizi kolaylaştırır.
Teknik Bilgiler
| Ekran Boyutu (Inch) | 10,1 |
| İşlemci Ailesi | Intel Atom |
| İşlemci Modeli | Intel X5-Z8350 1.44 GHz |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Ekran Boyutu | 10,1' |
| Kamera | Çift Kamera |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 Megapiksel |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2 Megapiksel |
| Mobil Bağlantı Desteği (3G/4G) | Yok |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 64GB |
| Arttırılabilir Hafıza | 128 GB'a kadar |
| Ekran Panel Tipi | IPS Ekran |
| Ram (Sistem Belleği) | 4GB |
| RAM Türü | DDR3-1333 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| GPS | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Renk | Gri / Siyah |
| İşlemci Hızı | 1,44 GHz |
| Ram Kapasitesi | 4 GB |
| Kart Okuyucu | Yok |
| HDMI | Var |
| DP (Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | Yok |
| mDP (mini Display Port) | Yok |
| DVI | Yok |
| USB 3.0 | Yok |
| USB 2.0 | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Webcam | Var |
| Klavye | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
Ürün Adı: TECHNOPC UP102C 2İN1 İNTEL Z8350 4GB 64GB 10.1" WİN10
Ürün Kodu: UP102C_
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!