GIGABYTE GV-N105TD5-4GD GTX1050TI 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı
12.784,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
12.529,20 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
GV-N105TD5-4GD
Havale
12.529,20 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
10.834,66 TL + KDV
Grafik İşleme
GeForce® GTX 1050 Ti
Çekirdek Saat Hızı
Güçlendirme: 1430 MHz / Taban: 1316 MHz OC Modunda
Güçlendirme: 1392 MHz / Taban: 1290 MHz Oyun Modunda
CUDA® Çekirdekler
768
Bellek Saat Hızı
7008 MHz
Hafıza boyutu
4 TR
Bellek Tipi
GDDR5
Bellek Veriyolu
128 bit
Card Bus
PCI-E 3.0 x 16
Dijital maksimum çözünürlük
7680x4320
Çoklu görüntü desteği
3
Kart boyutu
Y=30 U=172 G=113 mm
PCB yapısı
ATX
DirectX
12
OpenGL
4.5
Önerilen PSU
300W
Güç konektörleri
Mevcut Değil
Çıktı
Dual-link DVI-D *1
HDMI-2.0b*1 (maksimum çözünürlük: 4096x2160 @60 Hz)
Ekran Bağlantı Noktası - 1.4 *1 (maksimum çözünürlük: 7680x4320 @60 Hz)
GeForce® GTX 1050 Ti
Çekirdek Saat Hızı
Güçlendirme: 1430 MHz / Taban: 1316 MHz OC Modunda
Güçlendirme: 1392 MHz / Taban: 1290 MHz Oyun Modunda
CUDA® Çekirdekler
768
Bellek Saat Hızı
7008 MHz
Hafıza boyutu
4 TR
Bellek Tipi
GDDR5
Bellek Veriyolu
128 bit
Card Bus
PCI-E 3.0 x 16
Dijital maksimum çözünürlük
7680x4320
Çoklu görüntü desteği
3
Kart boyutu
Y=30 U=172 G=113 mm
PCB yapısı
ATX
DirectX
12
OpenGL
4.5
Önerilen PSU
300W
Güç konektörleri
Mevcut Değil
Çıktı
Dual-link DVI-D *1
HDMI-2.0b*1 (maksimum çözünürlük: 4096x2160 @60 Hz)
Ekran Bağlantı Noktası - 1.4 *1 (maksimum çözünürlük: 7680x4320 @60 Hz)
| İşlemci Tipi | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | GTX 1050 TI |
| Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ram (Sistem Belleği) | 4 GB |
| Bellek Tipi | GDDR5 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DVI-I | Yok |
| DP (Display Port) | 1 |
| mDP (mini Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | Yok |
| Güç Gereksinimi | 300W |
| Çekirdek Hızı Aralığı | 1001 MHz - 1500 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | 5.000 - 10.000 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 889523007525,4719331339326 |
Ürün Adı: GIGABYTE GV-N105TD5-4GD GTX1050TI 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı
Ürün Kodu: GV-N105TD5-4GD
| EAN | : | 889523007525,4719331339326 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 4 GB |
| HDMI | : | 1 |
| mDP (mini Display Port) | : | Yok |
| DP (Display Port) | : | 1 |
| VGA (Analog D-Sub) | : | Yok |
| İşlemci Tipi | : | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | : | GTX 1050 TI |
| Bellek Arayüzü | : | 128 bit |
| Bellek Tipi | : | GDDR5 |
| DVI-D | : | 1 |
| DVI-I | : | Yok |
| Çekirdek Hızı Aralığı | : | 1001 MHz - 1500 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | : | 5.000 - 10.000 |
| Güç Gereksinimi | : | 300W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!