| Açıklama | Heyecan Verici Ses Deneyimini Yaşa Üstün kalite ses deneyimi sunan HUAWEI FreeBuds 3, siyah ve beyaz renkleriyle, doğadan ilham alan ince yuvarlak şarj kutusunun dikkat çekici tasarımıyla geliyor. Ayrıca, cepte ya da çantada taşımak için oldukça uygun. Mükemmel Sesi, Konforlu Tasarımında Hisset HUAWEI FreeBuds 3 ün Dolphin Bionic tasarımı, sesi derin ve odaklanmış bir şekilde kulağınıza taşırken daha rahat ve dengeli bir kullanım için kulaklarınıza tam oturur. Açık kullanım tasarımı, maksimum konfor için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Yeni Nesil Teknoloji, Yeni Nesil Bluetooth Dünyanın ilk çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 teknolojisi, HUAWEI eşzamanlı çift kanal iletim teknolojisi ve kendi sınıfının lideri 356 MHz ses işlemcisi ile donatılmış olan HUAWEI FreeBuds 3, güvenilir ve hızlı Bluetooth bağlantısının yanı sıra, doğru ses ve video senkronizasyonu sunar. Oyunlar daha eğlenceli ve videolar daha sürükleyici hâle gelir. Aktif Gürültü Engelleme ile Gerçek Ses Kalitesini Deneyimleyin Kendi sınıfında lider ses işlemci sunucusu ANC ile birlikte, gerçek zamanlı olarak optimize ettiği çevre gürültüsünü azaltır, arka planda değişen gürültüyü yakalar ve engeller. İster kalabalık bir metro ister gürültülü bir restoran olsun, kristal netliğindeki müziğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Karşındaymış Gibi Sesini Rahatça Duyur Kirin A1 işlemcisi sayesinde, HUAWEI FreeBuds 3 aramalar sırasında arkaplan gürültüsünü ortadan kaldırır ve bunu yaparken aynı anda da ses kalitenizi geliştirir. Yüz yüze yapılan konuşmalardaki gibi bir ses deneyimi sunar. Net Telefon Görüşmeleri Dahili kemik ses sensörüyle HUAWEI FreeBuds 3, sesinizi kemik titreşimleriyle daha iyi alabilir, böylece ortam gürültüsü azaltılırken telefon görüşmeleri sırasında sesin netleşmesi ve göze çarpması için sesiniz buna göre geliştirilir. Aerodinamik Mikrofon Kanalı Tasarımı Rüzgar sesi, önemli çağrıları yok eder. Aerodinamik Mikrofon Kanalı Tasarımı, etraftaki gürültüyü ve rüzgar sesini tespit eder ve etkili bir şekilde azaltır, böylece rüzgarlı bir günde yürüyüş yaparken, koşarken ve hatta 20km/s hızla geçerken bile net görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Stüdyo kalitesinde ses Yüksek hassasiyetli 14 mm dinamik sürücü, her notanın orijinal kalitede geri dönüşünü sağlamak için dikkatlice ayarlanmıştır. Çünkü siz daha iyi sesleri hak ediyorsunuz. Mükemmel Bass Kalitesi ile Kendini Stüdyoda Hisset Zekice güçlendirilmiş kompleks bass kanallarıyla, daha yüksek, daha güçlü, daha sıkı ve daha vurucu deneyim yaşayın. Stüdyoda müziğin tadını çıkarıyormuşsunuz gibi hissettirir. Hızlı Açılm |
| Marka | HUAWEI |
| Sürücü ünitesi | 1,42 cm |
| Kulaklık çeşidi | Kulak içi |
| Sürücü türü | Dinamik |
| Gürültü yok etme etkisi | Evet |
| Mikrofon tipi | Ankastre |
| Yükseklik | 41,5 mm |
| Genişlik | 17,8 mm |
| Derinlik | 20,4 mm |
| Şarj kılıfı ağırlığı | 48 g |
| Sol kulaklık ağırlığı | 4,5 g |
| Sağ kulaklık ağırlığı | 4,5 g |
| Şarj kılıfı boyutları (G x D x Y) | 60,9 x 60,9 x 21,8 mm |
| Şarj voltajı | 5 V |
| 2,5 mm konektör | Hayır |
| True Wireless Stereo (TWS) teknolojisi | Evet |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 1 Saat |
| Müzik Oynatma | 4 Saat |
| Şarj edilebilir pil | Evet |
| Kablosuz şarj olma | Evet |
| Sol kulaklık pil kapasitesi | 30 mAh |
| Sağ kulaklık pil kapasitesi | 30 mAh |
| Sürekli ses çalma süresi (şarj çantasıyla birlikte) | 20 Saat |
| Bluetooth versiyonu | 5.1 |
| Bağlantı teknolojisi | Kablosuz |
| Bluetooth | Evet |
| USB Bağlantısı | Evet |
| 3,5 mm konektörleri | Hayır |
| USB konnektörü | USB C Tipi |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Kontrol tipi | Dokunmatik |
| Uluslar arası koruma kodu | IPX4 |
| Kulaklık türü | Binoral |
| Takma tipi | Kulak içi |
| Önerilen kullanım | Çağrı ve Müzik |
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Renk adı | Ceramic White |
| Pakete dahil kablolar | USB C Tipi |
| Hızlı başlangıç rehberi | Evet |
| Garanti kartı | Evet |
| Şarj kılıfı kapasitesi | 410 mAh |
| Bluetooth | : | Evet |
| Ürün Tipi | : | Kulaklık |
| Sürücü Türü | : | Dinamik |
| Genişlik | : | 17,8 mm |
| Marka | : | HUAWEI |
| Bağlantı Teknolojisi | : | Kablosuz |
| Yükseklik | : | 41,5 mm |
| Derinlik | : | 20,4 mm |
| Ürün rengi | : | Beyaz |
| Pakete dahil kablolar | : | USB C Tipi |
| Kablosuz şarj olma | : | Evet |
| Sürücü ünitesi | : | 1,42 cm |
| Kulaklık çeşidi | : | Kulak içi |
| Kulaklık türü | : | Binoral |
| Mikrofon tipi | : | Ankastre |
| Şarj kılıfı ağırlığı | : | 48 g |
| Sol kulaklık ağırlığı | : | 4,5 g |
| Sağ kulaklık ağırlığı | : | 4,5 g |
| Şarj kılıfı boyutları (G x D x Y) | : | 60,9 x 60,9 x 21,8 mm |
| Renk adı | : | Ceramic White |
| Müzik Oynatma | : | 4 Saat |
| Sol kulaklık pil kapasitesi | : | 30 mAh |
| Sağ kulaklık pil kapasitesi | : | 30 mAh |
| Bluetooth versiyonu | : | 5.1 |
| USB Bağlantısı | : | Evet |
| 3,5 mm konektörleri | : | Hayır |
| Kontrol tipi | : | Dokunmatik |
| Takma tipi | : | Kulak içi |
| Önerilen kullanım | : | Çağrı ve Müzik |
| Hızlı başlangıç rehberi | : | Evet |
| Garanti kartı | : | Evet |
| Şarj kılıfı kapasitesi | : | 410 mAh |
| Gürültü yok etme etkisi | : | Evet |
| 2,5 mm konektör | : | Hayır |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | : | 1 Saat |
| Şarj edilebilir pil | : | Evet |
| Şarj voltajı | : | 5 V |
| True Wireless Stereo (TWS) teknolojisi | : | Evet |
| Sürekli ses çalma süresi (şarj çantasıyla birlikte) | : | 20 Saat |
| USB konnektörü | : | USB C Tipi |
| Uluslar arası koruma kodu | : | IPX4 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!