| Marka | HUAWEI |
| Sürücü ünitesi | 1,1 cm |
| Ses azaltma | Evet |
| Kulaklık çeşidi | Kulak içi |
| Akustik sistem | kapalı |
| Sürücü türü | Dinamik |
| Kulaklık türü | Kulak içi monitörler |
| Mikrofon tipi | Ankastre |
| Yükseklik | 26 mm |
| Genişlik | 29,6 mm |
| Derinlik | 21,7 mm |
| Şarj kılıfı ağırlığı | 60 g |
| Sol kulaklık ağırlığı | 6,1 g |
| Sağ kulaklık ağırlığı | 6,1 g |
| Şarj kılıfı boyutları (G x D x Y) | 51,3 x 24,6 x 70 mm |
| Pil teknolojisi | Lityum Polimer (LiPo) |
| Pil türü | Yerleşik batarya |
| Pil ömrü | 30 Saat |
| Müzik Oynatma | 7 Saat |
| Hızlı şarj | Evet |
| Pille çalışır | Evet |
| Şarj kaynağı | USB |
| Sol kulaklık pil kapasitesi | 55 mAh |
| Sağ kulaklık pil kapasitesi | 55 mAh |
| Bluetooth versiyonu | 5.2 |
| Bağlantı teknolojisi | Kablosuz |
| Bluetooth | Evet |
| Bluetooth profilleri | A2DP,AAC,SBC |
| USB Bağlantısı | Hayır |
| 3,5 mm konektörleri | Hayır |
| Tak ve kullan | Evet |
| Ürün rengi | Beyaz |
| Ses kontrolü | Dokunmatik |
| Kontrol tipi | Dokunmatik |
| Takma tipi | Kulak içi |
| Oynatma tuşları | Çok-tuşlu |
| Önerilen kullanım | Çağrı ve Müzik |
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Renk adı | Ceramic White |
| Sustainability certificates | RoHS |
| Miktar | 1 |
| Pakete dahil kablolar | USB C Tipi |
| Hızlı başlangıç rehberi | Evet |
| Garanti kartı | Evet |
| Set içerisinde dahil olan aksesuvarlar | 3 boy silikon kulaklık ucu |
| Güvenlik sayfası | Evet |
| Şarj kılıfı kapasitesi | 580 mAh |
| Şarj çantası tipi | Kablolu |
| Bluetooth | : | Evet |
| Pil türü | : | Yerleşik batarya |
| Ürün Tipi | : | Kulaklık |
| Sürücü Türü | : | Dinamik |
| Genişlik | : | 29,6 mm |
| Marka | : | HUAWEI |
| Bağlantı Teknolojisi | : | Kablosuz |
| Pil Ömrü | : | 30 Saat |
| Hızlı Şarj | : | Evet |
| Yükseklik | : | 26 mm |
| Derinlik | : | 21,7 mm |
| Ürün rengi | : | Beyaz |
| Pakete dahil kablolar | : | USB C Tipi |
| Şarj kaynağı | : | USB |
| Sürücü ünitesi | : | 1,1 cm |
| Ses azaltma | : | Evet |
| Kulaklık çeşidi | : | Kulak içi |
| Akustik sistem | : | kapalı |
| Kulaklık türü | : | Kulak içi monitörler |
| Mikrofon tipi | : | Ankastre |
| Şarj kılıfı ağırlığı | : | 60 g |
| Sol kulaklık ağırlığı | : | 6,1 g |
| Sağ kulaklık ağırlığı | : | 6,1 g |
| Şarj kılıfı boyutları (G x D x Y) | : | 51,3 x 24,6 x 70 mm |
| Renk adı | : | Ceramic White |
| Pil teknolojisi | : | Lityum Polimer (LiPo) |
| Müzik Oynatma | : | 7 Saat |
| Pille çalışır | : | Evet |
| Sol kulaklık pil kapasitesi | : | 55 mAh |
| Sağ kulaklık pil kapasitesi | : | 55 mAh |
| Bluetooth versiyonu | : | 5.2 |
| Bluetooth profilleri | : | A2DP,AAC,SBC |
| USB Bağlantısı | : | Hayır |
| 3,5 mm konektörleri | : | Hayır |
| Tak ve kullan | : | Evet |
| Ses kontrolü | : | Dokunmatik |
| Kontrol tipi | : | Dokunmatik |
| Takma tipi | : | Kulak içi |
| Oynatma tuşları | : | Çok-tuşlu |
| Önerilen kullanım | : | Çağrı ve Müzik |
| Sustainability certificates | : | RoHS |
| Miktar | : | 1 |
| Hızlı başlangıç rehberi | : | Evet |
| Garanti kartı | : | Evet |
| Set içerisinde dahil olan aksesuvarlar | : | 3 boy silikon kulaklık ucu |
| Güvenlik sayfası | : | Evet |
| Şarj kılıfı kapasitesi | : | 580 mAh |
| Şarj çantası tipi | : | Kablolu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!