CELERON J4005, AIO 330, 4GB, 500GB, 19.5" Windows 10 Home
| İşlemci Ailesi | Intel Celeron |
| İşlemci Modeli | Intel J4005 2.00 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 19,5" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440 X 900 |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | 500GB SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2133 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 192940747494 |
Ürün Adı: LENOVO CELERON J4005, AIO 330, 4GB, 500GB, 19.5" Windows 10 Home F0D70044TX
Ürün Kodu: F0D70044TX
| EAN | : | 192940747494 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | Intel Celeron |
| İşlemci Modeli | : | Intel J4005 2.00 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 19,5" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1440 X 900 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 500GB SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2133 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Home |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!