Legion Y530, i7-8750H, 16G, 1TB, 256, 15.6, W10H
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci7 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce GTX 1050 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 4GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Web Camera | Var |
| Ağırlık | 2.4 Kg |
| HDMI | 1 Adet |
| mDP (mini Display Port) | 1 Adet |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 192651212274 |
Ürün Adı: LENOVO 81FV00B9TX i7-8750H 16GB 256GB SSD+1TB 4GB 15.6" Win 10 H Gaming Notebook
Ürün Kodu: 81FV00B9TX
| EAN | : | 192651212274 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci7 |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce GTX 1050 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 4GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Home |
| Web Camera | : | Var |
| Ağırlık | : | 2.4 Kg |
| HDMI | : | 1 Adet |
| mDP (mini Display Port) | : | 1 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!