i5-8250U/V330/8GB/1TB/2G/15.6/F.DOS
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8250U 1.60 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | AMD R17M-M1-70 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 2GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 5400 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Maks. RAM Kapasitesi | 16GB |
| Klavye | Numerik Tuşlu, Q Türkçe |
| VGA (Analog D-Sub) | Var |
| HDMI | Var |
| USB 3.0 | 2 Adet |
| USB 3.1 | 2 Adet |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Webcam | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Hücresi | 2 Hücreli |
| Ağırlık | 2 - 4 kg |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 192158752730 |
Ürün Adı: LENOVO V330 i5-8250U 8GB 1TB 2GB 15.6" Free DOS Notebook
Ürün Kodu: 81AX00DQTX
| EAN | : | 192158752730 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-8250U 1.60 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | AMD R17M-M1-70 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 2GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 5400 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| Ağırlık | : | 2 - 4 kg |
| HDMI | : | Var |
| USB 3.0 | : | 2 Adet |
| Kart Okuyucu | : | Var |
| VGA (Analog D-Sub) | : | Var |
| Maks. RAM Kapasitesi | : | 16GB |
| Bluetooth | : | VAR |
| Klavye | : | Numerik Tuşlu, Q Türkçe |
| Wi-Fi | : | Var |
| Webcam | : | Var |
| Pil Hücresi | : | 2 Hücreli |
| USB 3.1 | : | 2 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!