| Kategori | Router |
| Marka | Tp-Link |
| Portlar | 1 × Gigabit WAN Port 4 × Gigabit LAN Port |
| Anten | 4 x Sabit Anten |
| Gelişmiş Kablosuz Güvenlik | WEP, WPA, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Kablosuz Standartlar | 5 GHz: IEEE 802.11ax/ac/n/a 2.4 GHz: IEEE 802.11ax/n/b/g |
| Kablosuz İletim Hızı | 5 GHz: 1201 Mbps (802.11ax) 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11ax) |
| Veri Transfer Hızı | 1500Mbps |
| 4.5G Uyumu | Yok |
| Frekans | 5 GHz ~ 2.4 GHz |
| Güç | 12 V ⎓ 1 A |
| Güvenlik | SPI Firewall, Access Control, IP & MAC Binding, Application Layer Gateway |
| Yönetim | Tether App, Webpage |
| Kablosuz İşletim Oranı | CE: <20dBm(2.4 GHz) <23dBm(5.15 GHz~5.25 GHz) FCC: <30dBm(2.4 GHz & 5.15 GHz~5.825 GHz) |
| Boyutlar | 260.2 × 135.0 × 38.6 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Portlar | : | 1 × Gigabit WAN Portbr 4 × Gigabit LAN Port |
| Güvenlik | : | SPI Firewall, Access Control, IP MAC Binding, Application Layer Gateway |
| Yönetim | : | Tether App, Webpage |
| Veri Transfer Hızı | : | 1500Mbps |
| Anten | : | 4 x Sabit Anten |
| Güç | : | 12 V ⎓ 1 A |
| Marka | : | Tp-Link |
| Boyutlar | : | 260.2 × 135.0 × 38.6 mm |
| Frekans | : | 5 GHz ~ 2.4 GHz |
| Kategori | : | Router |
| Model Link | : | a href="https://www.tp-link.com/tr/home-networking/wifi-router/archer-ax10/" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Gelişmiş Kablosuz Güvenlik | : | WEP, WPA, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Kablosuz Standartlar | : | 5 GHz: IEEE 802.11ax/ac/n/a br 2.4 GHz: IEEE 802.11ax/n/b/g |
| Kablosuz İletim Hızı | : | 5 GHz: 1201 Mbps (802.11ax)br 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11ax) |
| 4.5G Uyumu | : | Yok |
| Kablosuz İşletim Oranı | : | CE: 20dBm(2.4 GHz) 23dBm(5.15 GHz~5.25 GHz)br FCC: 30dBm(2.4 GHz 5.15 GHz~5.825 GHz) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!