| Kategori | Router |
| Marka | Tp-Link |
| Portlar | 1 × 2.5 Gbps WAN Port 8 × Gigabit LAN Port |
| Üretici Kodu | ARCHER AX6000 |
| Anten | 8 × Sabit Anten |
| Gelişmiş Kablosuz Güvenlik | WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Kablosuz Standartlar | 5 GHz: IEEE 802.11ax/ac/n/a 2.4 GHz: IEEE 802.11ax/n/b/g |
| Kablosuz İletim Hızı | 5 GHz: 4804 Mbps (802.11ax) 2.4 GHz: 1148 Mbps (802.11ax) |
| Veri Transfer Hızı | 6000Mbps |
| 4.5G Uyumu | Yok |
| Frekans | 5 GHz ~ 2.4 GHz |
| Güç | 12 V ⎓ 4 A |
| Güvenlik | SPI Firewall, Access Control, IP & MAC Binding, Application Layer Gateway |
| Yönetim | Tether App, Webpage |
| Bağlantı Noktaları | 1 x USB Type-C 1 x USB 3.0 |
| Boyutlar | 261.2 × 261.2 × 60.2 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Portlar | : | 1 × 2.5 Gbps WAN Portbr 8 × Gigabit LAN Port |
| Güvenlik | : | SPI Firewall, Access Control, IP MAC Binding, Application Layer Gateway |
| Yönetim | : | Tether App, Webpage |
| Veri Transfer Hızı | : | 6000Mbps |
| Anten | : | 8 × Sabit Anten |
| Güç | : | 12 V ⎓ 4 A |
| Marka | : | Tp-Link |
| Boyutlar | : | 261.2 × 261.2 × 60.2 mm |
| Bağlantı Noktaları | : | 1 x USB Type-Cbr 1 x USB 3.0 |
| Frekans | : | 5 GHz ~ 2.4 GHz |
| Kategori | : | Router |
| Üretici Kodu | : | ARCHER AX6000 |
| Model Link | : | a href="https://www.tp-link.com/tr/home-networking/wifi-router/archer-ax6000/" target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Gelişmiş Kablosuz Güvenlik | : | WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Kablosuz Standartlar | : | 5 GHz: IEEE 802.11ax/ac/n/a br 2.4 GHz: IEEE 802.11ax/n/b/g |
| Kablosuz İletim Hızı | : | 5 GHz: 4804 Mbps (802.11ax)br 2.4 GHz: 1148 Mbps (802.11ax) |
| 4.5G Uyumu | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!